Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on RedditShare on TumblrDigg thisShare on VKEmail this to someone

Ne, tak úplně doslova 🙂 Kadeřnictví Fellini si mě vybralo jako jednu z tváří kampaně ‪#‎ICONFELLINI. Jsem opravdu ráda za tuto spolupráci, protože si troufám říct, že toto kadeřnictví patří mezi nejvyhlášenější v Praze.

Jeden z důvodů, proč jsem kývla na tuto spolupráci byl i fakt, že tu byl skvělý tým, ať už modelů, tak i profesionálů ve svém oboru.

  • Nelli – nejkrásnější zrzka, modelka, kterou znám a moje kamarádka, se kterou se znám asi 100 let
  • Michal Gajdosech – stříbrný muž roku 2011 SK, Mister International Slovak republic 2013 a neuvěřitelný sympaťák
  • platinová kráska Denisa, se kterou jsem se seznámila až na focení, ale profesionálka a milá slečna 😉

Styling a produkce byla pod režií úžasného profíka Dušana Chrástka, který nás cepoval, jak je jeho zvykem, ale milujeme ho pořád 🙂 Makeup dělala jedna z nejlepších vizážistek v ČR Míša Ohemová, celou kampaň nefotil nikdo jiný, než můj oblíbený a a velmi talentovaný fotograf Petr Kozlík, takže šlo by to odmítnout?! NE!!! Dream team prostě!

Tuto kampaň jsme fotili koncem dubna a fakt jsem se nemohla dočkat až to vyjde na povrch!! Tady pár fotek ze zákulisí 😉

A ve středu 22.6 (konečně!!) viděly naše fotky světlo světa. Fotky byly odhaleny a pokřtěny, kde jinde než v kadeřnictví Fellini v Kozí 5, P1. Kampaň pokřtili a krásně zazpívali Debbi a Petr Kotvald.

Jinak musím konstatovat, že se nám to povedlo 😉 Co myslíte? GOOD JOB týme!

Tak zase někdy při dalším focení  :-*

Pa A.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on RedditShare on TumblrDigg thisShare on VKEmail this to someone